Forum Czarnobylskiej Elektrowni Jądrowej by Stalker

czarnobyl,prypeć,czerwony las ,okolice


#1 2007-11-02 11:21:20

Stalker

Administrator

11790449
Zarejestrowany: 2007-11-01
Posty: 10
Punktów :   

Gra S.T.A.L.K.E.R. Cień Czarnobyla co o niej myślicie??

wg mnie gra była wyśmienita lecz miała jedną poważną wadę wg mnie była zdecydowanie za krótka.
;]
Ta gra mnie wciągała w tematykę Czarnobyla

Jeśli macie problemy z tą grą np misji nie wiecie jak przejść to piszcie to tu ja przeszłam całą grę więc coś poradzę i może nie tylko ja
Pozdrawiam

Offline

 

#2 2007-11-02 12:45:13

majtas

Nowy użytkownik

5506528
Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-01
Posty: 4
Punktów :   

Re: Gra S.T.A.L.K.E.R. Cień Czarnobyla co o niej myślicie??

Mi się gra bardzo podoba skończyłem gre w 2 tygodnie,ale jeszcze będę w nią grać,bo nie skończyłem ją do końca bo  chce przejść z wszystkimi zakończeniami.

Offline

 

#3 2007-12-14 21:58:53

wrobello89

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-14
Posty: 5
Punktów :   

Re: Gra S.T.A.L.K.E.R. Cień Czarnobyla co o niej myślicie??

Rzeczywiście jest to gra z elementami które są w pełni dopracowane .Grafika jest super ,fabuła bardzo dobrze trafiona tak samo z resztą cały klimat no i oczywiście katastroficzna muzyka w tle (a w szczególności  w menu).Ogólnie rzecz biorąc wystawił bym w szkolnej skali ocen STALKEROWI 5+ bo zdecydowanym mankamentem są na prawdę duże wymagania sprzętowe

Offline

 

#4 2008-10-13 20:33:14

Wirowmaker

Gość

Re: Gra S.T.A.L.K.E.R. Cień Czarnobyla co o niej myślicie??

Ja przeszedłem i Clear Sky i Cień czarnobyla na każdy możliwy sposób fajnie było :) mam pytanie wiecie może chlopaki jak można ściągnąć z menu głównego Clear Sky ten wizerunek elektrowni bardzo mi potrzebna ta animacja tylko za diabła nie wiem jak ją ściągnąć :) jakieś sugestie??

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl